O, kuchnia: Biała i nowoczesna

Zobacz też:

10 komentarzy

 1. Gość: maja, 89-74-56-107.dynamic.chello.pl pisze:

  Pięknie zrobione,
  czy możesz podać, skąd jest ta kuchnia? Szafki wyglądają przepięknie!

 2. Gość: domi, host-91-123-218-45.ssh.gliwice.pl pisze:

  coz za szalony podzial frontów. Mozna było lepiej to zrobic.

 3. kultur-alnie pisze:

  Niesamowita metamorfoza. Uwielbiam biel i właśnie czekam na swoją białą kuchnię:) Podobnie jak Ania uważam, że ten kolor jest ponadczasowy.

 4. kuchanka pisze:

  Pragnę zauważyć,że podział frontów często jest weryfikowany przez rzeczywistość (liczniki, rury itp)-tak było i w tym przypadku. Kuchnię użytkuję ponad 1,5 roku i uwielbiam w niej gotować. Kwestia przytulności to pewnie pojęcie względne – co kto lubi:) A co do utrzymania czystości? cóż, ja z tych co mają bzika że kuchnia MUSI być czysta więc odruchowo przecieram blaty itp. Mimo że dużo gotuję nie jest to dla mnie uciążliwe – ręcznik papierowy+płyn do mycia szyb świetnie zdają egzamin.
  Aha, wnęka lub dziura (jak kto woli:)) po prawej stronie na dole to pozostałość po 2 kotach które miałam:) Tam w momencie projektowania było przewidziane miejsce na miski z jedzonkiem (żeby się o nie nie potykać zrezygnowałam z szuflady). Obecnie kotków już niestety nie mam, a na szufladę oczekuję – zamówiona u meblarza:)

  Pozdrawiam wszystkich ZA i PRZECIW:)

  Anna Nanulika

  mojewnetrza.blogspot.com/

 5. Gość: maja, 89-74-56-107.dynamic.chello.pl pisze:

  ponawiam pytanie? z jakiego sklepu są te meble w białej kuchni?

 6. kuchanka pisze:

  meble były robione na wymiar – klasyczne fronty biały lakier.

 7. szczypior74 pisze:

  Przeraża mnie to, że białe kuchnie robią się TAK POPULARNE.
  Co do podziału szafek – rozumiem, że wynika z rozmieszczenia rur, pieca, etc. i preferencji właścicieli. Nie mniej jednak na tak małej powierzchni wprowadza wrażenie bałaganu. Wystraszyłam się.

 8. Gość: , 088156104172.swietochlowice.vectranet.pl pisze:

  Dokładnie.. mała kuchnia.. można było pomyśleć o zagospodarowaniu odpowiednim wnętrza szafek, a podział frontów bardziej uspokoić… na prawdę rury, rurami ale można było zrobić to inaczej… Ale nie wiem czy to większa wina właściciela, czy projektanta tych mabli, który nie potrafił doradzić inaczej

 9. inviernita pisze:

  Źle bym się czuła w takich kolorach, ale popatrzeć miło 🙂 Moja kuchnia przypomina raczej tą „przed”. Fajne rozwiązanie dla kotów, że też o czymś takim nie pomyślałam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się na NEWSLETTER podobasie.net

by otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach