O, kuchnia! Ciasna ale własna

Zobacz też:

4 komentarze

  1. Mam pytanie do właścicielki tej kuchni, nomen omen, wg mnie bardzo ładnej – jaka jest szerokość samej kuchni oraz głębokość blatów po obu stronach. Mam podobny „tramwaj” do zagospodarowania w najbliższym czasie i chciałabym uniknąć jeszcze węższego korytarza po ustawieniu mebli wzdłuż ścian.

  2. dont_give_up pisze:

    Kuchnia ladna 🙂 Identyczna prostokatna kuchnie ma moja babcia,okno jest na tej samej wysokosci,tylko duze na prawie cala sciane. 2 lata temu byl remont i po prawej przy wejsciu stoi lodowka,potem jest zlew,kuchenka,a za nia zaczyna sie blat w ksztalcie litery L,gdzie do okna jest mniejszy bok,a pod calym oknem az do sciany po lewej stronie dluzszy bok.Jest to super rozwiazanie,bo po lewej stronie kuchni zostalo jeszcze miejsce na kwadratowy stol i 2 krzesla, a caly wlasciwy blat jest na scianie z oknem. Ja jeszcze zlikwidowalabym drzwi i futryne,zeby zyskac miejsce i optymalnie zwiekszyc pomieszczenie. Zrobilam tak kiedys w swoim poprzednim domu i kuchnia wydawala sie o wiele wieksza.

  3. Gość: Ula, cpu35.neoplus.adsl.tpnet.pl pisze:

    Myślałam o usunięciu drzwi, ale: a) wbrew ładnym zdjęciom jest tam zazwyczaj bałagan, który ukrywam przed gośćmi, b) w mieszkaniu jest kot, który pcha pyszczek wszędzie. Jeśli więc cokolwiek zostawi się na blacie, można mieć gwarancję, że kot się do tego dorwie. A tak, to zamykamy drzwi i luz 🙂

  4. Anonimka pisze:

    Ula B. ma cudna i urokliwa kuchnie, teraz w ruch powinna pojsc farba v33 i byloby meeega tip top 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się na NEWSLETTER podobasie.net

by otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach